سوالات تخصصی استخدامی آموزگار ابتدایی با پاسخ تشریحی

همه شرکت کنندگان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش می دانند که هیچ آزمونی به اندازه آموزش و پرورش پررقابت نمی باشد و یکی از دلایل آن پذیرش زیاد می باشد و به خصوص عنوان شغلی آموزگار ابتدایی که برای داوطلبان آن کاملترین بسته مطالعاتی سوالات استخدامی آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش را عرضه نموده ایم تا بتوانید در آزمون سال ۱۳۹۸ آموزش و پرورش آموزگار دوره ابتدایی سربلند بیرون آیید. خود را با بسته سوالات آموزگار ابتدایی فایل۹۹ می توانید از تهیه هر گونه منبع مطالعاتی دیگر بی نیاز نمایید چون که منابع آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی هر سال مورد آپدیت و بازبینی قرار می گیرد و بر اساس منابع اعلامی آزمون، بسته سوالات استخدامی آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش در بخش عمومی و تخصصی طراحی می گردد.

مجموعه سوالات آزمون آموزگار ابتدایی را با هدف ارتقاء توان علمی و آمادگی داوطلبان با محتویاتی کامل و پاسخگو که می تواند یک داوطلب را در آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش موفق گرداند و شاهد قبولی و استخدام خود باشد تدارک دیده ایم. فایل۹۹ تلاش بسیار زیادی در بروزرسانی این مجموعه سوالات استخدامی آموزش و پرورش که در چند آزمون اخیر می توان گفت از پرمخاطب ترین بسته های مطالعاتی این سایت بوده، به خرج داده و منابعی کارآمدتر که مناسب آزمون سال ۹۸ آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش می باشد در نظر گرفته شده اند.

داوطلبان با انتخاب منابع استخدامی آموزگار ابتدایی ارائه شده توسط ما همانند داوطلبان دوره های قبل با حداکثر آمادگی در آزمون می توانند شرکت نمایند و نکته لازم به ذکر اینکه این بسته مطالعاتی بی تردید خیلی از داوطلبان آزمون سال ۹۸ آموزگار ابتدایی برمی گزینند و تجربه آن را در آزمون قبلی داریم حال این بسته قدرتمندتر از دوره قبل عرضه شده است و محتویاتی دانش افزون تر را به همراه دارد و از آنجاییکه این رشته شغلی پذیرش بسیار زیادی هم دارد توصیه می داریم که حتما جهت این رقابت علمی استخدامی بسته نمونه سوالات استخدامی آموزگار ابتدایی را تجربه نمایید.

سوالات استخدامی آموزگار ابتدایی سالهای ۹۵-۹۶ و۹۷ با پاسخ تشریحی

دانلود ۳دفترچه سوالات استخدامی آموزگار ابتدایی۹۵تا۹۷

فصل اول : کتابچه سوالات تخصصی آموزگار ابتدایی ۳ دوره قبل

مجموعه این ۳ دفترچه با پاسخنامه تشریحی در هیج وب سایتی وجود ندارید

دفترچه سوالات استخدامی آموزگار ابتدایی ۹۵+پاسخنامه تشریحی

دفترچه سوالات استخدامی آموزگار ابتدایی ۹۶+پاسخنامه تشریحی

دفترچه سوالات استخدامی آموزگار ابتدایی ۹۷+پاسخنامه تشریحی

 

سوالات استخدامی آموزگار ابتدایی

سوالات استخدامی آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش / بسته تضمینی برای آزمون ۹۸

تجربه کاملترین منابع آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی در کشور

فایل۹۹ نامی آشنا برای داوطلبان آزمون های استخدامی کشور که سابقه بسیار زیادی در حوزه ارائه بسته های کمک آموزشی آزمون ها دارد و براساس مجوزهای لازم فعالیت خود را پیش می برد که برای کاربران بسیار مهم است و همیشه درصدد ارتقاء و بهبود کیفیت محصولات هستیم و بسته های کمک آموزشی را با تضمین کامل به مخاطبان خود پیشنهاد می دهیم تا با اطمینان کامل اقدام به دریافت آن نمایند. این موضوع برای تمامی محصولات فایل۹۹ صدق می کند. به جرات اعلام می نماییم منابعی که برای مجموعه سوالات آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی ارائه شده، مهم ترین و نتیجه آورترین بسته های مطالعاتی در کشور می باشد.

بسته آپدیت شده استخدامی آموزگار ابتدایی آزمون ۹۸ با گارانتی عرضه می شود

منابع آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی را در دو بخش عمومی و تخصصی تشریح می نماییم و بعد از معرفی منابع به محتویات بسته استخدامی آموزگار ابتدایی بصورت دقیق می پردازیم تا شما داوطلبان را به فوق کاملترین منابع مطالعاتی کشور مجهز نماییم.

مواد عمومی آزمون آموزگار ابتدایی : زبان و ادبیات فارسی ، معارف اسلامی ، فناوری اطلاعات (مهارتهای هفتگانه ICDL) ، زبان انگلیسی عمومی ، ریاضی و آمار مقدماتی ، اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی ، هوش و توانمندی های عمومی

مواد تخصصی آزمون آموزگار ابتدایی : اصول و فلسفه تعلیم و تربیت ، روانشناسی پرورشی ، روانشناسی رشد ، روش ها و فنون تدریس ، اندازه گیری، سنجش و ارزشیابی آموزشی

فصل دوم : دانلود سوالات تخصصی آموزگار ابتدایی

سوالات استخدامی آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش / بخش تخصصی

سوالات تخصصی استخدامی آموزگار ابتدایی که برای آزمون سال ۹۸ این رشته شغلی بسیار مناسب می باشد طی بررسی و رصد آزمون های ادوار اخیر آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش و آزمون های مرتبط حاصل شده اند و داوطلبان حتما با این منابع تخصصی آموزگار ابتدایی یک پاسخگویی خوب را برای خود رقم خواهند زد چرا که تمام دروس مربوط به این بخش آزمون در این بسته مطالعاتی موجود است.

۴۳۵ سوال تخصصی اصول و فلسفه تعلیم و تربیت + پاسخ نامه

۱۵۰ سوال تخصصی روانشناسی پرورشی + پاسخ نامه

۲۴۵ سوال تخصصی روانشناسی رشد + پاسخ نامه

۵۷۰ سوال تخصصی روش ها و فنون تدریس + پاسخ نامه

۸۳ سوال تخصصی اندازه گیری، سنجش و ارزشیابی آموزشی + پاسخ نامه

فصل سوم: دانلود سوالات عمومی استخدامی آموزگار ابتدایی

سوالات استخدامی آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش / بخش عمومی

برای تدارک این بخش از مجموعه سوالات آزمون آموزگار ابتدایی تمام تلاش خود را بکار بردیم و بر مهم ترین نمونه سوالات عمومی آزمون های آموزش و پرورش و دیگر آزمون های استخدامی دقیق شدیم تا برای داوطلبان آزمون استخدامی آموزگار دوره ابتدایی، استاندارترین سوالات عمومی استخدامی را با پاسخنامه منتشر نماییم تا یک منبع استاندارد استخدامی را داوطلبان تجربه نمایند.

۱۰۴۵ نمونه سوال استخدامی زبان و ادبیات فارسی

۱۷۰۸نمونه سوال استخدامی معارف اسلامی

۱۶۲۱ نمونه سوال استخدامی فناوری اطلاعات (مهارتهای هفتگانه ICDL)

۱۱۲۱ نمونه سوال استخدامی زبان انگلیسی عمومی

۱۲۸۶ نمونه سوال استخدامی ریاضی و آمار مقدماتی

۱۱۷۰ نمونه سوال استخدامی اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی

۱۰۴۰ نمونه سوال استخدامی هوش و توانمندی های عمومی

فصل چهارم : جزوات عمومی استخدامی آموزگار ابتدایی

جزوات منابع عمومی آزمون آموزگار ابتدایی / درسنامه های استخدامی

همانطور که در بخش عمومی آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش بصورت ویژه برروی سوالات کار کرده ایم برای پرقدرت بودن در پاسخگویی به سوالات این بخش، کاملترین جزوات آموزشی استخدامی را گرداوری نموده ایم که برای موفقیت شما داوطلبان آزمون آموزگار ابتدایی بسیار می تواند نقش آفرین باشد. تمامی نکات آموزشی این درسنامه های عمومی استخدامی از تجزیه و تحلیل آزمون های اخیر استخدامی نتیجه شده اند.

*جزوه استخدامی زبان و ادبیات فارسی

*جزوه استخدامی احکام و معارف اسلامی

*جزوه استخدامی مهارت های هفت گانه کامپیوتر

*جزوه استخدامی ریاضی و آمار مقدماتی

*جزوه استخدامی زبان انگلیسی عمومی

فصل پنجم : اصل دفترچه های استخدامی آموزگار ابتدایی

اصل دفترچه های استخدامی برای داوطلبان آزمون آموزگار ابتدایی

اگر داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش آموزگار ابتدایی سال ۹۸ تجربه مطالعه دفترچه های سوالات عمومی استخدامی دوره های قبل را داشته باشند حتما قدرتمندتر از هر داوطلبی به سوالات پاسخگویی خواهند داشت چونکه یک آشنایی کامل با این نوع سوالات پیدا می نمایند که در آزمون پپیش رو می تواند موثر باشد. چند دوره از آزمون های آموزش و پرورش و چند دوره از آزمون های فراگیر دولتی از عناوین آزمون این دفترچه ها به حساب می آیند.

دفترچه سوالات آزمون آموزگار ابتدایی (سال های ۸۴ – ۸۶ – ۸۹ با پاسخنامه)

دفترچه سوالات تخصصی آزمون آموزگار ابتدایی (برگزار شده سال ۸۹)

دفترچه سوالات آزمون آموزش و پرورش (سال های ۹۵ – ۹۷ با پاسخنامه)

اصل سوالات آزمون اول فراگیر / خرداد ۹۴ با پاسخنامه تشریحی

اصل سوالات آزمون دوم فراگیر / اسفند ۹۴ با پاسخنامه تشریحی

اصل سوالات آزمون سوم فراگیر / آبان ۹۵ با پاسخنامه تشریحی

اصل سوالات آزمون چهارم فراگیر / شهریور ۹۶ با پاسخنامه تشریحی

اصل سوالات آزمون پنجم فراگیر / تیر ۹۷ با پاسخنامه تشریحی

یکی از کاملترین بسته های دفترچه آزمون های استخدامی مهم را برای داوطلبان متقاضی شرکت در رقابت استخدامی آموزگار ابتدایی تدارک دیده ایم که طی یک بسته می توانید به همه آنها دسترسی داشته باشید و میزان تسلط خود را بهبود ببخشید.


 

فایل۹۹ و منابع آموزگار ابتدایی

مجموعه سوالات استخدامی آموزگار ابتدایی جهت آزمون ۹۸ مورد بازبینی قرار گرفت تا تمامی بخش های آن عنوان کامل بودن را به خود ببینند و داوطلبان می توانند مطمئن ترین بسته مطالعاتی نتیجه آور را جهت آماده سازی خود برگزینند. فایل۹۹ در آزمون های استخدامی آموزش و پرورش سال های قبل با عرضه محصولاتی دانش افزون که برگرفته از اصل سوالات آزمون ها بوده، استخدام داوطلبان بسیار زیادی را زمینه ساز گردید و وقتی که خبر استخدام آموزش و پرورش سال ۹۸ منتشر شد تیم فایل۹۹ اقدام به بروزرسانی این بسته باارزش که بعنوان پرمخاطب ترین منبع مطالعاتی داوطلبان دوره های قبل شناخته می شد، نمود تا باز هم جزو برنامه مطالعاتی داوطلبان آزمون امسال قرار بگیرد.

این مجموعه سوالات تخصصی آموزگار ابتدایی و همین طور دیگر منابع با استفاده از تجربه تیم تولید محتوا فایل۹۹  و تجربیات داوطلبان موفق آزمون آموزگار ابتدایی دوره قبل که فایل۹۹ را برگزیدند تولید شده است. مجموعه جزوات و سوالات استخدامی آموزگار ابتدایی وب سایت فایل۹۹ را اندکی مقایسه نسبت به سایر منابع مطالعاتی داشته باشید پی خواهید برد که این محصول از لحاظ قیمت گذاری، کمیت و کیفیت، محتویات موجود در بسته و … چقدر مناسب تر عرضه شده است و از بهترین انتخاب ها در کشور به حساب می آید.

سوالات استخدامی آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش / منابع تخصصی و عمومی مورد نیاز

قبولی آزمون سال ۹۸ آموزگار ابتدایی با دانلود جامع ترین جزوات و سوالات

 

 

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • فایل دانلود شده بصورت zip بایستی با نرم افزار winzip از حالت فشرده خارج کنید
  • امکان پرداخت آنلاین با کلیه کارت های بانکی عضو شتاب امکان پذیر است.
  • در صورت نیاز به راهنمایی و پشتیبانی از طریق روبیکا به شماره ۰۹۰۳۷۱۹۷۷۸۸ پیام خود را ارسال نمائید تا پشتیبان فایل 99 در اسرع وقت پاسخگوی شما باشد.

خرید و دانلود آنی