نمونه سوالات حسابداری شرکت های خصوصی و دانش بنیان

مجموعه نمونه سوالات حسابداری شرکت های خصوصی و دانش بنیان که ویژه ی آزمون استخدامی شامل بیش از ۷۰۰ عدد نمونه سوال تخصصی در دروسی چون اقتصاد خرد,حسابداری شرکت ها ,حسابداری میانه و… می باشد که در بخش عمومی آن نیز تعداد بیش از ۳۳۰۰ عدد نمونه سوال در دروسی چون ادبیات و زبان فارسی، معارف اسلامی, آمار و ریاضیات و… تهیه و قرار داده شده است که تمامی سوالات تخصصی و عمومی همراه با پاسخنامه ارائه می گردد.

 

دانلود نمونه سوالات حسابداری شرکت های خصوصی و دانش بنیان

حسابداری یکی از رشته های پر متقاضی حوزه علوم انسانی است و داوطلبان یکی از علل علاقه خود به این رشته را بازار کار بزرگ آن می دانند. فارغ التحصیلان این رشته با شرکت در آزمون استخدامی شرکت های خصوصی و دانش بنیان این فرصت را به خویش می دهند تا در صورت قبولی، بتوانند در این شرکت های دانش بنیان مشغول به کار شوند.

 نمونه سوالات حسابداری شرکت های خصوصی و دانش بنیان

 

آزمون حسابداری شرکت های خصوصی و دانش بنیان که برای دومین سال متوالی برگزار می گردد و نوید بخش حرکت این شرکت ها از سیستم جذب نیروی سنتی و گزینشی به سیستمی ارتقاء یافته و مدرن بوده که در آن داشتن دانش و تخصص داوطلبین, محوریت قرار گرفته تا این افراد جذب شده بتوانند با علم خود راندمان درون سازمانی این شرکت ها را افزایش داده تا انشااله در آینده بتوان شاهد بهبود و ارتقای سطح عملکردی و کیفی این شرکت ها بود, شما داوطلبین با مطالعه ی این مجموعه علاوه بر کسب آمادگی در جهت شرکت در این آزمون می توانید سطح علمی خود را نیز ارتقاء دهید, لذا به منظور این مهم، تعدادی جزوه نیز در این مجموعه پیش بینی گردیده که در زیر به جزییات این مجموعه خواهیم پرداخت.

 

نمونه سوالات حسابداری شرکت های خصوصی و دانش بنیان (بخش تخصصی) +پاسخ نامه

تعداد ۱۸۰ عدد نمونه سوال درس اقتصاد خرد

تعداد ۱۸۰ عدد نمونه سوال درس حسابرسی

تعداد ۱۷۳ عدد نمونه سوال درس اصول حسابداری

تعداد ۱۱۵ عدد نمونه سوال درس درس حسابرسی صنعتی

تعداد ۱۰۰ عدد نمونه سوال درس حسابداری شرکت ها

تعداد ۹۸ عدد نمونه سوال درس حسابداری میانه

 

نمونه سوالات حسابداری شرکت های خصوصی و دانش بنیان (عمومی) +پاسخ نامه

تعداد ۵۰۰ عدد نمونه سوال زبان و ادبیات فارسی

تعداد ۸۰۰ عدد نمونه سوال معارف اسلامی

تعداد ۶۵۰ عدد نمونه سوال ریاضیات و آمار

تعداد ۴۵۰ عدد نمونه سوال هوش و استعداد

تعداد ۵۵۰ عدد نمونه سوال مهارت های هفت گانه کامپیوتر

تعداد ۵۰۰ عدد نمونه سوال زبان انگلیسی

 

جزوات موجود در مجموعه نمونه سوالات حسابداری شرکت های خصوصی و دانش بنیان

جزوه کامل اقتصاد کلان

جزوه کامل حسابرسی

نمونه سوالات آماده شده، دارای طرحی زیبا و دسته بندی دقیق است و مطالعه ی شما را به امری لذت بخش تبدیل می کند. برای موفقیت در آزمون توصیه می شود مرور سوالات را فراموش نکنید. این مجموعه یکی از کامل ترین نمونه های موجود بوده و دیگر نیازی نیست تا مجموعه های دیگر را تهیه کنید.

 

 

اخبار استخدامی بازدید : 927 بازدید ۲ شهریور, ۱۳۹۸ ۰