سوال های آزمون های تخصصی آموزگارابتدایی به همراه پاسخ صحیح سال های ۹۵ ،۹۶ ،۹۷

مجموعه سوال های آزمون های تخصصی آموزگارابتدایی به همراه پاسخ صحیح سال های ۹۵ ،۹۶ ،۹۷ همچنین شامل مهمترین مباحث دروس تخصصی ۳سال گذشته(استخدامی آموزش وپرورش)

سوال های آزمون های تخصصی آموزگارابتدایی سال های ۹۵ ،۹۶ ،۹۷

مهمترین مباحث دروس تخصصی ۳سال گذشته

این بسته، کاملترین مجموعه سوالات استخدامی رشته شغلی آموزگار ابتدایی (ابتدایی) برای آزمون استخدامی آموزش و پروش در سال ۱۳۹۸ می باشد که نمونه سوالات آزمون استخدامی در سالهای ۹۵ ، ۹۶ ، ۹۷  در این بسته قرار داده شده است.

مواد آزمون استخدامی رشته شغلی آموزگار ابتدایی شامل موارد زیر است:

الف ) مواد آزمون عمومی به شرح زیر تعیین می شود:

فناوری اطلاعات (مهارت های هفتگانه ICDL)، ریاضی و آمار مقدماتی ، زبان و ادبیات فارسی ، معارف اسلامی، زبان انگلیسی عمومی، اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی، هوش و توانمندیهای عمومی

ب) مواد آزمون تخصصی:

اصول و فلسفه تعلیم و تربیت – روان شناسی پرورشی – روانشناسی رشد – روشها و فنون تدریس – اندازه گیری، سنجش و ارزشیابی آموزشی

آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی ۹۸ یکی از حساس‌ترین و البته پرطرفدارترین آزمونهایی است که امسال برگذار می‌شود و قشر زیادی از دانش آموختگان دانشگاهی به امید قبولی و استخدام در آموزش و پرورش در آن شرکت می‌کنند. منابع آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی ۹۸ مهمترین و البته اولین نیاز این افراد به شمار می‌آید چرا که تنها یک منبع عالی و مناسب است که میتواند راه صحیح را به شما نشان دهد و قبولی را در این آزمون برای شما به ارمغان آورد.

در این صفحه از سایت فایل۹۹ ما بهترین منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش رشته آموزگار ابتدایی را بصورت کامل و دقیق برای شما شرح داده‌ایم و شما می‌توانید بر اساس نیاز و بودجه و فرصت و زمان مطالعاتی خود بهترین و البته جدیدترین منابع آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی ۹۸ را انتخاب نمایید و آنها را به سبد خرید خود اضافه کنید. در نظر داشته باشید.

البته ناگفته نماند که منابع متعدد دیگری نیز در بازار موجود هستند که طبق بررسی کارشناسان و بازخورد دانشجویان، متأسفانه از کیفیت محتوایی مناسبی برخوردار نبوده، به همین جهت با توجه به تجربه‌ای که طی چندین سال ارائه منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش داشته‌ایم و همچنین بازخوردهایی که از داوطلبانِ دوره‌هایِ گذشته دریافت کرده‌ایم، در این صفحه به طور خلاصه و مفید، فقط تمرکز بر ارائه بهترین منابع آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی ۹۸ با رویکرد معرفی سوالات دوره های قبل است که کاربردی و موثر بوده و داوطلب با مطالعه صحیح آنها، به آمادگی مناسبی برای آزمون برسد.
منابع آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی (بسته جامع استخدامی آموزگار ابتدایی)

بسته جامع استخدامی آموزگار ابتدایی در حقیقت ترکیبی از  سوال های آزمون های تخصصی آموزگارابتدایی به همراه پاسخ صحیح سال های ۹۵ ،۹۶ ،۹۷ میباشد.

نکات مهم:

۱- بلافاصله پس از پرداخت موفق محصول دانلودی، لینک های محصول برای شما نمایش داده می شود که می توانید بلافاصله شروع به دانلود نمایید.
علاوه بر آن، همزمان لینک های محصول به ایمیل شما هم ارسال میشود.

۲- پرداخت با همه کارت های عضو شتاب امکان پذیر است.

۳- فایل با فرمت zip است که با نرم افزار winzip بایستی از حالت فشرده خارج کنید.

۴- لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از طریق فرم تماس با ما ارسال نمائید.

شماره تماس جهت پشتیبانی : ۰۹۰۳۷۱۹۷۷۸۸ (امکان ارسال پیام از طریق تلگرام به این شماره)

 

 

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • فایل دانلود شده بصورت zip بایستی با نرم افزار winzip از حالت فشرده خارج کنید
  • امکان پرداخت آنلاین با کلیه کارت های بانکی عضو شتاب امکان پذیر است.
  • در صورت نیاز به راهنمایی و پشتیبانی از طریق تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۰۳۷۱۹۷۷۸۸ پیام خود را ارسال نمائید تا پشتیبان فایل 99 در اسرع وقت پاسخگوی شما باشد.

خرید و دانلود آنی