سوالات استخدامی آموزش و پرورش (بسته ۱۰۰% تضمین شده آزمون ۹۸)

سوالات استخدامی آموزش و پرورش را با سر تیتر بسته صددرصد تضمینی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۸ معرفی نموده ایم که از پرمحتواترین بسته های مطالعاتی حال حاضر برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش به حساب می آید و انتخابش را به هر داوطلب از هر رشته شغلی آموزش و پرورش توصیه می نماییم که برای موفقیت یک چنین بسته ای را مورد مطالعه خود قرار دهند.

تجربه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۸

 

یکی از آزمون های استخدامی مهم و بزرگ کشور آزمون استخدامی آموزش و پرورش می باشد که با هر بار برگزاری از پذیرش های زیاد برخوردار بوده است و شرکت کنندگان بسیاز زیادی را به خود می بیند و این بار آزمون سال ۹۸ یکی از بیشترین جذب ها را برای استخدام به خود اختصاص داده است  با اعلام استخدام وزارت آموزش و پرورش تصمیم گرفت که مجموعه سوالات استخدامی آموزش و پرورش موجود در سایت که در آزمون دوره های قبل مورد استفاده اکثر داوطلبان قرار گرفته بود را مورد بررسی و آپدیت قرار دهد.

داوطلبان محترم برای شرکت در این آزمون پر رقابت می بایست باید با اطلاعات کامل و مناسب در این آزمون شرکت نمایند که منبع مطالعاتی خوب می توانند جوابگوی این موضوع باشد که  با تمام تلاش خود در صدد برطرف کردن این مورد است که در ادامه بیشتر به این موضوع می پردازیم تا آزمونی خوبی را تجربه نمایید.

انتخاب و مطالعه این بسته پرمحتوا برای تمامی داوطلبان عناوین شغلی آموزش و پرورش ۹۸

آزمون استخدامی آموزش و پرورش چند سالی است که در کشور برای رفع کمبود نیرو برگزار می گردد و یکی از آزمونهای شناخته شده و پر داوطلب به شمار می رود و برای تک تک داوطلبان مهم است که چه منابعی را مطالعه نمایند تا در آزمون سربلند بیرون آیند به شما داوطلبان موفق اطمینان کامل را می دهیم کامل ترین نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش در بخش های مختلف سوال ، درسنامه ، دفترچه و … را تجربه خواهید کرد مجموعه ای که با تلاش و دقت فراون تیم فایل۹۹ که چندین سال است در این حوزه فعالیت می نماید جمع آوری شده تا شما عزیزان با این منابع فوق العاده و با قدرت علمی بالا در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت نمایید تا نسبت به دیگر رقبا این آزمون قبولی و استخدام شما صددرصد شود.

مطالعه منابعی که می توانند در قبولی آزمون آموزش و پرورش نقش آفرین باشند

سوالات تخصصی آزمون آموزش و پرورش
سوالات عمومی آزمون آموزش و پرورش
جزوات و درسنامه های منابع عمومی و تخصصی آموزش و پرورش
اصل دفترچه سوالات آزمون های استخدامی آموزش و پرورش از سال ۸۴ تا ۹۷
دفترچه سوالات آزمون های استخدامی فراگیر

برای اینکه آزمون استخدامی آموزش و پرورش را با قدرت کامل پشت سر بگذارید باید از منابع مطالعاتی تاثیر گذار مطلع باشید که این موضوع نیز خود مسیر قبولی شما را هموارتر می نماید بعد از این می بایست در تکاپو یافتن منابع استاندارد یاد شده برای آماده نمودن خود جهت شرکت در آزمون باشید.

مجموعه سوالات استخدامی آموزش و پرورش / کاملترین بسته تضمینی برای آزمون ۹۸

تیم تولید محتوا فایل۹۹ برای تدارک یک بسته مطالعاتی برای داوطلبان تمامی آزمون های استخدامی مرتبط با آن سازمان و ادوار گذشته را مورد رصد و بررسی قرار می دهد و با بهره گیری از تجربه داوطلبان موفق آزمون آموزش و پرورش دوره های قبل این منابع را خدمتان ارائه نموده است و تا به حال بسته ای قدرتر از مجموعه آموزش و پرورش را تدارک ندیده ایم.

چندین سال است که فایل ۹۹ در زمینه ارائه بسته های فوق کمک آموزشی برای شرکت کنندگان آزمون های استخدامی مشغول به فعالیت می باشد و برای آزمون سال ۹۸ آموزش و پرورش یک بازه زمانی چند ماهه را برای گردآوری این منابع سپری نموده است تا داوطلبان یک بسته پرمحتوا مطالعاتی را تجربه نمایند و در رشته شغلی مورد نظر خود به استخدام آموزش و پرورش در بیایند در عنوان بعدی به عناوین بخش های محتویات بسته مطالعاتی آزمون آموزش و پرورش پرداخته می شود که تمامی منابع مورد نیاز آزمون را به همراه دارد و نهایت بهره را حاصل تلاش خود نمایید.


محتویات مجموعه سوالات استخدامی آموزش و پرورش در ۵ بخش

قبل از تشریح کامل ریز جزئیات بخش های بسته مطالعاتی آزمون آموزش و پرورش یک نگاه کلی به محتویات این بسته داریم که بعنوان یکی از جامع ترین بسته های مطالعاتی کشور برای این آزمون به حساب می آید و بدون شک مطالعه کنندگان آن خود جزو قبول شدگان ازمون ۹۸ آموزش و پرورش بدانند.

مهم ترین و پرتکرارترین نمونه سوالات عمومی استخدامی را برای آزمون آموزش و پرورش با تعداد بسیار بالا در نظر گرفته ایم که با این بخش دانش خود را در منابع عمومی آزمون به بالاترین حد ممکن خواهید رساند سوالات تخصصی هم همین طور که اصل سوالات خوشه های شغلی مختلف را ارائه نموده ایم و یکی از بخش های مهم برای داوطلبان بخش دفترچه های می باشد که بصورت ویژه دفترچه های آزمون استخدامی آموزش و پرورش و همین طور آزمون های فراگیر را با پاسخنامه جهت آشنایی هر چه بیشتر شما داوطلبان با این آزمون ها تنظیم نموده ایم تا خود را از تهیه این نوع منبع بی نیاز نمایید برای بخش عمومی درسنامه های فوق آموزشی را تدارک دیده ایم که در معرفی تک تک بخش ها شما را بیشتر با آن آشنا می کنیم.

۱- دفترچه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ادوار قبل آزمون ۹۸

دفترچه سوالات آزمون آموزش و پرورش (سال های ۹۵ – ۹۷ با پاسخنامه)

دفترچه سوالات آزمون آموزگار ابتدایی (سال های ۸۴ – ۸۶ – ۸۹ با پاسخنامه)

دفترچه سوالات تخصصی آزمون آموزگار ابتدایی (برگزار شده سال ۸۹)

تعداد ۷ اصل دفترچه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش در بخش عمومی با پاسخنامه تدارک که تمامی این دفترچه ها با کیفیت خوانا و بصورت تایپ شده توسط تیم فایل۹۹ برای آزمون سال ۹۸ عناوین رشته شغلی مختلف آموزش و پرورش می باشد از لحاظ منبع طرح سوالات ، سطح سوالات ، پاسخنامه و … یکی از کاملترین منبع مطالعاتی استاندارد به شمار می رود و مطالعه این سوالات را به تمام داوطلبان آموزش و پرورش توصیه می نماییم.


۲- دفترچه سوالات آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی

اگر داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش تجربه مطالعه دفترچه های سوالات عمومی استخدامی دوره های قبل را داشته باشند حتما قدرتمندتر از هر داوطلبی به سوالات پاسخگویی خواهند داشت چونکه یک آشنایی کامل با این نوع سوالات پیدا می نمایند که در آزمون پپیش رو می تواند موثر باشد. چند دوره از آزمون های آموزش و پرورش و چند دوره از آزمون های فراگیر دولتی از عناوین آزمون این دفترچه ها به حساب می آیند.

دفترچه سوالات آزمون آموزگار ابتدایی (سال های ۸۴ – ۸۶ – ۸۹ با پاسخنامه)

دفترچه سوالات تخصصی آزمون آموزگار ابتدایی (برگزار شده سال ۸۹)

دفترچه سوالات آزمون آموزش و پرورش (سال های ۹۵ – ۹۷ با پاسخنامه)

اصل سوالات آزمون اول فراگیر / خرداد ۹۴ با پاسخنامه تشریحی

اصل سوالات آزمون دوم فراگیر / اسفند ۹۴ با پاسخنامه تشریحی

اصل سوالات آزمون سوم فراگیر / آبان ۹۵ با پاسخنامه تشریحی

اصل سوالات آزمون چهارم فراگیر / شهریور ۹۶ با پاسخنامه تشریحی

اصل سوالات آزمون پنجم فراگیر / تیر ۹۷ با پاسخنامه تشریحی

یکی از کاملترین بسته های دفترچه آزمون های استخدامی مهم را برای داوطلبان متقاضی شرکت در رقابت استخدامی آموزگار ابتدایی تدارک دیده ایم که طی یک بسته می توانید به همه آنها دسترسی داشته باشید و میزان تسلط خود را بهبود ببخشید.


۳- سوالات استخدامی آموزش و پرورش در بخش عمومی

برای تدارک این بخش از مجموعه سوالات  تمام تلاش خود را بکار بردیم و بر مهم ترین نمونه سوالات عمومی آزمون های آموزش و پرورش و دیگر آزمون های استخدامی دقیق شدیم تا برای داوطلبان آزمون، استاندارترین سوالات عمومی استخدامی را با پاسخنامه منتشر نماییم تا یک منبع استاندارد استخدامی را داوطلبان تجربه نمایند.

۱۰۴۵ نمونه سوال استخدامی زبان و ادبیات فارسی

۱۷۰۸نمونه سوال استخدامی معارف اسلامی

۱۶۲۱ نمونه سوال استخدامی فناوری اطلاعات (مهارتهای هفتگانه ICDL)

۱۱۲۱ نمونه سوال استخدامی زبان انگلیسی عمومی

۱۲۸۶ نمونه سوال استخدامی ریاضی و آمار مقدماتی

۱۱۷۰ نمونه سوال استخدامی اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی

۱۰۴۰ نمونه سوال استخدامی هوش و توانمندی های عمومی

 


۴- سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش / عناوین شغلی آموزگاری و دبیری

سوالات تخصصی استخدامی آموزگار ابتدایی که برای آزمون سال ۹۸ این رشته شغلی بسیار مناسب می باشد طی بررسی و رصد آزمون های ادوار اخیر آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش و آزمون های مرتبط حاصل شده اند و داوطلبان حتما با این منابع تخصصی آموزگار ابتدایی یک پاسخگویی خوب را برای خود رقم خواهند زد چرا که تمام دروس مربوط به این بخش آزمون در این بسته مطالعاتی موجود است.

۴۳۵ سوال تخصصی اصول و فلسفه تعلیم و تربیت + پاسخ نامه

۱۵۰ سوال تخصصی روانشناسی پرورشی + پاسخ نامه

۲۴۵ سوال تخصصی روانشناسی رشد + پاسخ نامه

۵۷۰ سوال تخصصی روش ها و فنون تدریس + پاسخ نامه

۸۳ سوال تخصصی اندازه گیری، سنجش و ارزشیابی آموزشی + پاسخ نامه


۵-جزوات منابع عمومی آزمون استخدامی آموزش و پرورش

*جزوه استخدامی زبان و ادبیات فارسی

*جزوه استخدامی احکام و معارف اسلامی

*جزوه استخدامی مهارت های هفت گانه کامپیوتر

*جزوه استخدامی ریاضی و آمار مقدماتی

*جزوه استخدامی زبان انگلیسی عمومی

علاوه بر بخش های فوق کامل نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش و دفترچه ها نگاهی هم به درسنامه های استخدامی منابع عمومی داشته ایم که نتیجه آنرا مشاهده می فرمایید در آزمون های مختلف داوطلبان با این جزوات توانسته اند پاسخگویی بسیار خوبی به سوالات بخش عمومی داشته باشند و شما داوطلبان در آزمون سال ۹۸ آموزش و پرورش می توانید با مطالعه این درسنامه ها که حاوی نکاتی طلایی و راهکارهای آموزشی مخصوص آزمون های استخدامی می باشد قدرتمندتر از هر شرکت کننده ای در این آزمون ظاهر شوید.

ضمن آرزوی موفقیت و سربلندی برای شما داوطلبان که امیدواریم مجموعه سوالات استخدامی آموزش و پرورش که از کاملترین بسته های حال حاضر می باشد مورد توجه و عنایت شما قرار بگیرد

مسیر استخدام خود را نسبت به دیگر داوطلبان هموارتر کرده و از قبول شدگان این آزمون بزرگ باشید.

تجربه جامع ترین بسته مطالعاتی جزوات و سوالات استخدامی آموزش و پرورش

قبولی آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۸ با استاندارترین منابع مطالعاتی

 

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • فایل دانلود شده بصورت zip بایستی با نرم افزار winzip از حالت فشرده خارج کنید
  • امکان پرداخت آنلاین با کلیه کارت های بانکی عضو شتاب امکان پذیر است.
  • در صورت نیاز به راهنمایی و پشتیبانی از طریق تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۰۳۷۱۹۷۷۸۸ پیام خود را ارسال نمائید تا پشتیبان فایل 99 در اسرع وقت پاسخگوی شما باشد.

خرید و دانلود آنی