دانلود سوالات استخدامی سوالات تخصصی آموزگار ابتدایی

دانلود سوالات استخدامی سوالات تخصصی آموزگار ابتدایی

سوالات استخدامی آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش (قبولی ۱۰۰% آزمون ۹۸)

سوالات آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی ۱۳۹۶

اصول فلسفه تعلیم و تربیت


۱- از نظر افلاطون، نیک­بختی جامعه در گرو چیست؟

۱) خویشتن­داری                                     ۲) دانایی مردم

۳) تربیت                                              ۴) توجه به هنرهای اخلاقی

 گزینه سه : افلاطون اعتقاد داشت که نیکبختی جامعه تنها آنگاه ممکن است که زمامداران آن دانا و دادگر باشند و این نیز در گرو تربیت است.تربیت است که می تواند زمامداران را برای زمامداری و مردم را در پیمودن راه خود به حسب استعدادی که دارند،آماده کند.

 نیک بختی جامعه تنها آنگاه ممکن است که زمامداران آن دانا و دادگر باشند و این نیز در گرو تربیت است تربیت است که می تواند زمامداران را برای زمامداری و مردم را برای پیمودن راه خود به حسب استعدادی که دارند آماده کند.


۲- کدام مورد، در خصوص دیدگاه کمنیوس در مورد آموزش، صحیح است؟

۱) از به هم آمیختن موضوع­های گوناگون برای آموزش به دانش­آموزان باید پرهیز کرد.

۲) به منظور افزایش یادگیری دانش­آموزان، موضوع­های درسی را باید نسبت به سن آنها بالاتر برگزید.

۳) در آموزش، ابتدا دانش­آموزان را با قانون­ها و قاعده­ها آشنا کرد و سپس به ارائه نمونه­ها پرداخت.

۴) برای فهم بهتر هر درس، نخست باید به جزئیات دقیق و در گام بعد، به طرح ساده و چارچوب کلی آن پرداخت.

گزینه ۱: کمنیوس معتقد است که مدرسه ها باید طوری سازمان داده شوند که هر شاگرد در هر زمان معین فقط یک موضوع درسی داشته باشد.

 اصول کمنیوس در آموزش و پرورش: ۱- بهترین دوره تربیت کودکی است که آغاز زندگی و بهار عمر است .۲- موضوع درسها را باید متناسب با دانش آموزان برگزیده و به هیچ رو به دانش آموزان درس هایی که از توان آنها بیرون است زمان آن فرا نرسیده نپرداخت( گام به گام از ساده به مشکل ) توجه به توانایی و دلبستگی دانش آموزان. ۳- در آموزش نخست باید به خود اشیاء پرداخت و سپس به واژه ها و مفهوم ها ۴- در هر گونه آموزش نخست فهمیدن است و سپس به خاطر سپردن. ۵- برای فهم بهتر لازم است نخست طرح و چارچوب ساده شناخته شود بعد سایر قسمت ها توضیح داده شود.یعنی تا قاعده های اصلی آموزش داده نشده اند به قاعده های فرعی نپردازیم. ۶- چیزهایی را بیاموزیم که کاربرد مشخص داشته باشد.( برنامه و روش به زندگانی نزدیک باشد).۷- آموزش حرفه ای نیز باید جزئی از برنامه باشد.

 یکی از اصول تعلیم و تربیت ؟؟؟ این است که طبیعت در عملیات خود آشفته نمی شود بلکه در مسیر خویش به پیش و از یک نقطه به نقطه دیگر گام بر می دارد پس مدارس هم باید طوری سازمان داده شوند که هر شاگردی در هر زمان معین فقط یک موضوع درسی داشته باشد .


چنانچه قصد دارید دفترچه کامل سوالات را با پاسخ نامه تشریحی دانلود نمایید حتما این مجموعه را تهیه کنید

همه شرکت کنندگان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش می دانند که هیچ آزمونی به اندازه آموزش و پرورش پررقابت نمی باشد و یکی از دلایل آن پذیرش زیاد می باشد و به خصوص عنوان شغلی آموزگار ابتدایی که برای داوطلبان آن دفترچه  سوالات استخدامی آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش را عرضه نموده ایم تا بتوانید در آزمون سال ۱۳۹۸ آموزش و پرورش آموزگار دوره ابتدایی سربلند بیرون آیید. خود را با دفترچه سوالات آموزگار ابتدایی فایل۹۹ می توانید از تهیه هر گونه منبع مطالعاتی دیگر بی نیاز نمایید چون که منابع آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی هر سال مورد آپدیت و بازبینی قرار می گیرد و بر اساس منابع اعلامی آزمون، بسته سوالات استخدامی آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش در بخش عمومی و تخصصی طراحی می گردد.

مجموعه سوالات آزمون آموزگار ابتدایی را با هدف ارتقاء توان علمی و آمادگی داوطلبان با محتویاتی کامل و پاسخگو که می تواند یک داوطلب را در آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش موفق گرداند و شاهد قبولی و استخدام خود باشد تدارک دیده ایم. فایل ۹۹ تلاش بسیار زیادی در بروزرسانی این مجموعه سوالات استخدامی آموزش و پرورش که در چند آزمون اخیر می توان گفت از پرمخاطب ترین بسته های مطالعاتی این سایت بوده، به خرج داده و منابعی کارآمدتر که مناسب آزمون سال ۹۸ آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش می باشد در نظر گرفته شده اند.

داوطلبان با انتخاب منابع استخدامی آموزگار ابتدایی ارائه شده توسط فایل۹۹ همانند داوطلبان دوره های قبل با حداکثر آمادگی در آزمون می توانند شرکت نمایند و نکته لازم به ذکر اینکه این بسته مطالعاتی بی تردید خیلی از داوطلبان آزمون سال ۹۸ آموزگار ابتدایی برمی گزینند و تجربه آن را در آزمون قبلی داریم حال این بسته قدرتمندتر از دوره قبل عرضه شده است و محتویاتی دانش افزون تر را به همراه دارد و از آنجاییکه این رشته شغلی پذیرش بسیار زیادی هم دارد توصیه می داریم که حتما جهت این رقابت علمی استخدامی بسته نمونه سوالات استخدامی آموزگار ابتدایی را تجربه نمایید.

منابع آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی را در دو بخش عمومی و تخصصی تشریح می نماییم و بعد از معرفی منابع به محتویات بسته استخدامی آموزگار ابتدایی بصورت دقیق می پردازیم تا شما داوطلبان را به فوق کاملترین منابع مطالعاتی کشور مجهز نماییم.

مواد عمومی آزمون آموزگار ابتدایی : زبان و ادبیات فارسی ، معارف اسلامی ، فناوری اطلاعات (مهارتهای هفتگانه ICDL) ، زبان انگلیسی عمومی ، ریاضی و آمار مقدماتی ، اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی ، هوش و توانمندی های عمومی

مواد تخصصی آزمون آموزگار ابتدایی : اصول و فلسفه تعلیم و تربیت ، روانشناسی پرورشی ، روانشناسی رشد ، روش ها و فنون تدریس ، اندازه گیری، سنجش و ارزشیابی آموزشی

دفترچه سوالات استخدامی آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش / بخش تخصصی

دفترچه  سوالات تخصصی استخدامی آموزگار ابتدایی که برای آزمون سال ۹۸ این رشته شغلی بسیار مناسب می باشد طی بررسی و رصد آزمون های ادوار اخیر آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش و آزمون های مرتبط حاصل شده اند و داوطلبان حتما با این منابع تخصصی آموزگار ابتدایی یک پاسخگویی خوب را برای خود رقم خواهند زد چرا که تمام دروس مربوط به این بخش آزمون در این بسته مطالعاتی موجود است.

دفترچه  سوالات تخصصی اصول و فلسفه تعلیم و تربیت + پاسخ نامه تشریحی

دفترچه  سوالات تخصصی روانشناسی پرورشی + پاسخ نامه تشریحی

دفترچه  سوالات تخصصی روانشناسی رشد + پاسخ نامه تشریحی

دفترچه  سوالات تخصصی روش ها و فنون تدریس + پاسخ نامه تشریحی

دفترچه  سوالات تخصصی اندازه گیری، سنجش و ارزشیابی آموزشی + پاسخ نامه تشریحی

 

فایل۹۹ و منابع آموزگار ابتدایی

مجموعه دفترچه سوالات استخدامی آموزگار ابتدایی جهت آزمون ۹۸ مورد بازبینی قرار گرفت تا تمامی بخش های آن عنوان کامل بودن را به خود ببینند و داوطلبان می توانند مطمئن ترین بسته مطالعاتی نتیجه آور را جهت آماده سازی خود برگزینند.  در آزمون های استخدامی آموزش و پرورش سال های قبل با عرضه محصولاتی دانش افزون که برگرفته از اصل سوالات آزمون ها بوده، استخدام داوطلبان بسیار زیادی را زمینه ساز گردید و وقتی که خبر استخدام آموزش و پرورش سال ۹۸ منتشر شد  اقدام به بروزرسانی این بسته باارزش که بعنوان پرمخاطب ترین منبع مطالعاتی داوطلبان دوره های قبل شناخته می شد، نمود تا باز هم جزو برنامه مطالعاتی داوطلبان آزمون امسال قرار بگیرد.

دفترچه سوالات استخدامی آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش / منابع تخصصی
قبولی آزمون سال ۹۸ آموزگار ابتدایی با دانلود جامع ترین دفترچه سوالات

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • فایل دانلود شده بصورت zip بایستی با نرم افزار winzip از حالت فشرده خارج کنید
  • امکان پرداخت آنلاین با کلیه کارت های بانکی عضو شتاب امکان پذیر است.
  • در صورت نیاز به راهنمایی و پشتیبانی از طریق تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۰۳۷۱۹۷۷۸۸ پیام خود را ارسال نمائید تا پشتیبان فایل 99 در اسرع وقت پاسخگوی شما باشد.

خرید و دانلود آنی