دانلود سوالات استخدامی اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی

دانلود سوالات استخدامی اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی

اطلاعات عمومی ,دانش اجتماعی و حقوق اساسی

مهمترین ویژگی این کتابچه که به ارزش و اعتبار آن می‌افزاید مستند بودن سؤالات اطلاعات عمومی و دانش سیاسی و اجتماعی آزمون‌های استخدامی دستگاه‌های مختلف اجرایی است .

مجموعه سوالات و نکات کلیدی و طلایی اطلاعات عمومی، سیاسی و حقوقی طبق سرفصل های سازمان سنجش کشور برای آزمون های استخدامی تمامی ارگان های دولتی و دستگاه های اجرایی ، بانک ها و شرکت ها در قالب جزوه استخدامی اطلاعات عمومی، سیاسی و حقوقی تدوین و انتشار شده توسط سایت فایل۹۹ می باشد.

اطلاعات عمومی ، دانش اجتماعی و حقوق اساسی یکی از هفت درس عمومی آزمون های استخدامی است ،

عنوان فایل: نمونه سوالات آزمون های استخدامی درس اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی

لینک دانلود: دانلود نمونه سوالات درس اطلاعات عمومی با پاسخنامه

پاسخنامه: دارد – به صورت چهارگزینه ای در انتهای فایل

تاریخ سوالات: این فایل به تازگی از جدیدترین آزمون های استخدامی برگزار شده در چند ماه و سال گذشته انتخاب و گلچین شده است.

توضیحات فایل: چند سالی است که بیشتر آزمون های استخدمی زیر نظر سازمان سنجش برگزار می گردد که تا حدود زیادی به یکپارچگی آزمون های استخدامی کمک کرده بود. البته در سالهای جاری همانطور که در جریان هستید، این آزمون های استخدامی در تمامی سازمان ها به صورت مشترک و فراگیر تحت عنوان آزمون های استخدامی دستگاههای اجرایی برگزار می گردد. لذا تقریبا سرفصل های دروس عمومی به صورت ثابت و مشخص شده قرار گرفته است و باعث شده است که تغییر زیادی دردروس عمومی نداشته باشیم و دروس به صورت یکسان باشد. یکی از مهم ترین دروس این آزمون های استخدامی به داوطلبان را مقداری برای تعیین منبع به سردرگمی انداخته است درس اطلاعات عمومی، حقوق اساسی و دانش اجتماعی است، لذا در این فایل شامل جدیدترین سوالات آزمون های استخدامی از این درس می باشد که به شما در تست زنی این درس و نحوه طراحی سوال برای این درس کمک زیادی خواهد کرد. همچنین می توانید جزوه کمکی برای درس اطلاعات عمومی را نیز دانلود کنید، در این بخش، لینک دانلود جزوه و تست تمامی دروس عمومی قرار گرفته است.

محتویات این بسته :

  • ۵۲۷۲ سوال استخدامی اطلاعات عمومی، سیاسی و حقوقی با پاسخ نامه 
  • جزوه جامع و کامل و تکمیلی اطلاعات عمومی، سیاسی و حقوقی (۳۶صفحه)

 

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • فایل دانلود شده بصورت zip بایستی با نرم افزار winzip از حالت فشرده خارج کنید
  • امکان پرداخت آنلاین با کلیه کارت های بانکی عضو شتاب امکان پذیر است.
  • در صورت نیاز به راهنمایی و پشتیبانی از طریق تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۰۳۷۱۹۷۷۸۸ پیام خود را ارسال نمائید تا پشتیبان فایل 99 در اسرع وقت پاسخگوی شما باشد.

خرید و دانلود آنی