اصل دفترچه سوالات تخصصی استخدامی اموزش و پروش


اصل دفترچه سوالات تخصصی استخدامی آموزش و پرورش

دانلود نمونه سوالات استخدامی تخصصی آموزگار ابتدایی با جواب.

نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی آموزش و پرورش – آموزگار دوره ابتدایی

مجموعه ای که اکنون پیش روی شما قرار گرفته است نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی آموزش و پرورش در رشته آموزگار دوره ابتدایی است که در سال ۹۵/۹۶/۹۷ برگزار شد.

دفترچه تخصصی ازمون اموزش و پرورش دوره های قبلی (آموزگار ابتدایی)

این مجموعه ارزشمند شامل دفترچه سوالات تخصصی استخدامی اموزش و پروش میباشد :

دفترچه سوالات تخصصی آموزش و پرورش سال ۹۵ با پاسخ نامه تشریحی

دفترچه سوالات تخصصی آموزش و پرورش سال ۹۶ با پاسخ نامه تشریحی

دفترچه سوالات تخصصی آموزش و پرورش سال ۹۷ با پاسخ نامه تشریحی

 

دفترچه سوالات تخصصی آموزگار ابتدایی

 

پاسخ سوالات تخصصی رشته آموزگار ابتدایی سال ۹۷

 

اصول و فلسفه تعلیم و تربیت

 

۱۰۱-گزینه ۲-این تصور که آموزش و پرورش فرایند شکوفا شدن استعدادهایی است که به صورت نهان در نهاد کودک وجود دارد،در معرفت شناسی ایده آلیستی ریشه دارد.در واقع یکی از اهداف آموزش و پرورش ایده آلیستی آن است که فرایند تعلیم و تربیت باید به دانش آموزان کمک کند تا استعدادهایی را که بالقوه در طبیعت انسانی آنها موجود است،تحقق بخشند.

۱۰۲-گزینه ۴-به عقیده برخی اگزیستانسیالیسم را می توان به عنوان  نوعی اندیشه فلسفی تلقی کرد که بر یگانگی و آزادی فرد در برابر گروه یا جامعه توده وار تاکید می کند.وجود گرایی به آزادی انسان توجه خاصی دارد و او را در انتخاب آزاد می داند.انسان خالق افعال و تعیین کننده مسیر خویش است.

۱۰۳-گزینه ۱-فیلسوفان تحلیلی سعی دارند تا مفروضات بنیادی و دیدگاههای متعارض را شناسایی و روشن کنند.انها این مهم را از طریق مطالعه تعاریف و عملیاتی اصطلاحاتی که به کار برده می شود،تحقق می بخشند.

۱۰۴-گزینه ۳-اصل سلسله مراتب اجتماعی بر این فرض استوار است که انسانها به نحوی با هم نابرابرند.از نظر استعداد،تواناییها یا تربیت بر پایه خصلت یا خصوصیات داتی،انسانها به طبقات،مقولات یا حتی کاستها گروه بندی می شوند.

۱۰۵-گزینه ۲-یکی از مضامین معمول نظریه ماهیت گرایی عبارتست از:پرورش یافتن حس احترام نسبت به مراجع مشروع قدرت در مدرسه و جامعه

۱۰۶-گزینه۲-چون تا حدی میل  به ساختن،کنکاش و در نتیجه توجه به تمرین قوا و استعدادها در طفل موجود است و این امر یکی از حقوق شاگرد است(آزادی) که مدرسه باید در تامین آن کوشا باشد. این میل در کودک ناشی از اصل حریت است اما باید توجه داشت که افراط در اصل حریت موجب کم حوصلگی،شتابزدگی،مسامحه کاری و بی بند و باری در طفل می شود.

۱۰۷-گزینه ۳-ارسطو معتقد است که تربیت باید با ایجاد عادات نیک در کودک آغاز شود.ایجاد عادات نیک است که منش شخصی را تشکیل می دهند و این منش است که اکثر افراد را به خردمندی و فظیلت سوق می دهد.

توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ بوده و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ ) با کیفیت عالی می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در تبلت و موبایل ،کامپیوترو لپ تاپ خود مشاهده و مطالعه نمایید .

لینک دانلود پس از پرداخت آنلاین برای شما قابل مشاهده بوده و به ایمیلتون هم فرستاده می شود. پشتیبانی سایت ضامن خرید شماست۰۹۰۳۷۱۹۷۷۸۸

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • فایل دانلود شده بصورت zip بایستی با نرم افزار winzip از حالت فشرده خارج کنید
  • امکان پرداخت آنلاین با کلیه کارت های بانکی عضو شتاب امکان پذیر است.
  • در صورت نیاز به راهنمایی و پشتیبانی از طریق تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۰۳۷۱۹۷۷۸۸ پیام خود را ارسال نمائید تا پشتیبان فایل 99 در اسرع وقت پاسخگوی شما باشد.

خرید و دانلود آنی